اطلاعات کلی و ویژگی های دستگاه پلاژن

مرداد 19, 1397 0
10-1200x764.jpg

اطلاعات کلی و ویژگی های دستگاه پلاژن

این مقاله اطلاعاتی ضمیمه و جدید نسبت به مقاله ی قبلی درمورد دستگاه پلاژن صورت ارایه می کند. همانطور که میدانید دستگاه پلاژن صورت یکی از بهترین و پیشرفته ترین دستگاه های مورد استفاده در اکثر کلینیک های حرفه ای و مجرب پوست و زیبایی می باشد که سالانه هزاران مراجعه کننده برای رفع جای چین و چروک، خطوط اطراف چشم و افتادگی پوست خود از این دستگاه استفاده می کنند. در این مقاله با طرز کار ویژگی ها و نحوه ی اثر گذاری آن بیش تر آشنا خواهیم شد.

کهولت سن و اثر گذاری آن بر روی پوست:

همیشه وجود چین و چروک، خطوط زیاد و اذیت کننده ی دور چشم، پیشانی و دیگر نقاط صورت، شل شدن پوست صورت و گردن نشانه هایی غیر قابل انکار افزایش سن و ضعیف شدن عضلات صورت و پوست می باشد که تاثیر غیر قابل انکاری بر روی پوست صورت فرد می گذارد. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و ظهور دستگاه های جدید و پیشرفته ی پزشکی دیگر نیازی به استفاده از راه های سخت و هزینه بر عمل های جراحی خطرناک و طاقت فرسا نیست. ما در کلینیک پوست و زیبایی ونوس به شما استفاده از دستگاه  پلاژن صورت را توصیه می کنیم. دستگاه پلاژن هم توسط خانوم ها و هم توسط آقایان مورد استفاده قرار می گیرد. با استفادهاز این دستگاه با پوستی جوان و زیبا روبرو خواهید شد و برای همیشه با چین و چروک های صورت خود خداحافظی خواهید کرد. دستگاه پلاژن صورت راه حلی بسیار مناسب برای رهایی از چین و چروک صورت و زیبا کردن پوست صورت می باشد. با دستگاه پلاژن همیشه پوستی جوان داشته باشید.

پلاژن

با پوستی چین و چروک دار وارد کلینیک پوست و زیبایی ونوس شوید و با پوستی زیبا، سفت و بدون چین و چروک کلینیک ما را ترک کنید:

هنگامی به سن هر فردی افزوده می شود، از عمر و زیبایی پوست صورت خود کم می شود و این کهولت سن پوست با افتادگی، شل شدن و وجود چین و چروک بر روی آن مشخص می شود. از طرفی دیگر درصورتی که از پوست به نحو مطلوب مراقبت نشود و به آن رسیدگی نشود نیز دچار مشکلاتی مانند چین و چروک، افتادگی پوست و دیگر موارد می شود. با عدم رسیدگی صحیح به پوست این موارد بر روی پوست ظاهر می شود؛ پس مطلوب است برای جلوگیری از این مشکل ها باید از پوست مراقبت شود زیرا پوست در برابر افزایش سن، فرورفتگی و چروک شدن مقاوم نیست. با این وجود قرار نیست پوست شما تحت این شرایط باشد. با دستگاه پلاژن صورت با این مشکلات پوستی خداحافظی کنید.

پلاژن

به چه دلیل پوست با شل شدن و افتادگی روبرو می شود؟

پوست شما از ابتدا سفت، بدون چین و چروکف خطوط اضافی و متراکم طراحی شده است. اما متاسفانه زندگی بر خلاف روند طبیعی و زیستی پوست صورت شما قدم بر می دارد. افزایش سن، رژیم غذایی نامناسب، الگوی خواب نامنظم، استفاده ی مداوم از محصولات آرایشی بهداشتی، استرس و . . . همگی می توانند دلایل افتادگی پوست صورت و از دست دادم تراکم و زیبایی پوست صورت شما شوند. اشعه ی ماورا بنفش باعث حساس و  تخریب شبکه ی کلاژنی پوست صورت می شود. آلودگی موجود در هوا بر روی ساختار الاستین پوست صورت اثر می گذارد و همچنین گرم و خشک بودن مداوم آب و هوا و اقلیم جغرافیایی محل سکونت فرد باعث کاهش میزان هیالورونیک اسید موجود در پوست می شود که این اسید در سالم و فعال بودن پوست صورت تاثیر به سزایی دارد.

پلاژن

این سه عنصر مورد نظر برای سلامت پوست صورت بسیار مفیدند:

  • کلاژن که همانند یک داربست در پوست عمل می کند
  • الاستین که برقرار کننده ی ارتباط و اتحاد بین سلول های پوستی صورت می باشد
  • هیالورونیک اسید نیز در هیدراته، پمپاژ و نرم کردن پوست صورت نقش بسیار زیادی دارد.

هنگامی که این سه عنصر در درون پوست وجود داشته باشد، با پوستی متراکم، جوان و محکم روبروخواهید شد. عدم وجود کافی موارد یاد شده می تواند به دلیل افزایش سن ویا تاثیرات محیطی باشد. درصورتی که کلاژن، الاستین و هیالورونیک اسید در پوست وجود نداشته باشد، فقدان این مواد باعث شل شدن و افتادگی پوست صورت و یا چین و چروک شود. به وسیله ی دستگاه پلاژن صورت این مشکلات حل خواهد شد و با پوستی سالم، سفت و تراکم دار روبرو خواهید شد.

پلاژن

چگونه دستگاه پلاژن صورت لجند(Legend) می تواند در این مشکل به مراجعه کنندگان کمک کند؟

به طور خلاصه جلسات درمانی پلاژن صورت به طور طبیعی به پوست شما تغذیه مناسب، جوان بودن، و سالم بودن را آموزش خواهد داد. در دستگاه پلاژن صورت هیچ گونه تزریق مواد خارجی و خاصی به پوست وجود ندارد. هیچ نوع درد یا مشکل خاصی در درمان توسط  دستگاه پلاژن صورت وجود ندارد.

دستگاه پلاژن صورت لجند(Legend) کار می کند؟

 دستگاه پلاژن صورت لجند(Legend) می تواند پوستی که بر اثر کهولت سن شل شده و افتاده است را درمان کند، به پوست تراکم بخشیده و آن را خوش فرم کند. نتیجه ی کار درمان تسط دستگاه پلاژن صورت بلافاصله پس از اتمام جلسه ی درمانی قابل مشاهده بوده و بعد از چند هفته بهتر نیز خواهد شد.

پلاژن

طریقه  کارکرد و اثر دستگاه پلاژن صورت لجند به گونه ای است که سه نوع تکنولوژی را در خود دارد و به این وسیله اثر گذاری بهتر و سریع تری بر روی پوست خواهد داشت. این دستگاه از تکنولوژی سوزن های بسیار کوچک(Micro-needle)، امواج رادیویی بی خطر و سیستم دینامیکی فعال سازی عضلات صورت استفاده می کند. به زبانی ساده تر با توجه به استفاده از این موارد پوست شما بسیار فعال، طبیعی و متراکم خواهد شد. پوست صورت شما می داند که چگونه سالم و رو فرم مناسب خود باشد؛ گاهی اوقات باید او را به سمت راه درست سلامتی راهنمایی کرد. به وسیله ی دستگاه پلاژن صورت لجند می توان این کار را انجام داد و این کاری است که دستگاه پلاژن صورت لجند انجام می دهد. با دستگاه پلاژن صورت لجند برای همیشه با چین و چروک و پیری پوست خداحافظی کنید.

منابع:

دستگاه جوانسازی پوست

جوانسازی پوست

مترجم: جواد محمدی


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


تماس با ما

آدرس: نارمک، چهار راه تلفنخانه، ابتدای خیابان ثانی شرقی، پلاک 250

تلفن: 77972553 021 – 88451343 021

ایمیل: info@venouse.com

درباره ما

ما اینجا هستیم تا بهترین و تخصصی ترین خدمات پوست، مو و زیبایی را به شما عزیزان ارائه دهیم…
وقت را غنیمت بشمارید و همین حالا قرار ملاقات رزرو کنید.