ویژگی های دستگاه پلاژن | دستگاه پلاژن | پلاژن

مرداد 24, 1397 0
beautiful-makeup.jpg

ویژگی های دستگاه پلاژن را در این مقاله بهتر و بیشتر بررسی مینماییم.

ویژگی های دستگاه پلاژن

در دنیای مدرن همه چیز روزبه روز در حال به روز و صنعتی-ماشینی شدن است. تاثیرگذاری این ماشین ها علاوه بر طبیعت بر روی انسان نیز تاثیر مثبت و منفی بسیاری می گذارد. به عنوان مثال آلودگی هوای ناشی از این دستگاه ها بر روی پوست و از دست دادن زیبایی جوانی آن یکی از ویژگی های منفی این مدرنیزه شدن دنیای امروزی است. اما از طرفی دیگر با پبشرفت علم و ظهور تکنولوژی های شگفت انگیز در حیطه ی پزشکی این مشکل را حل کرده و دیگر پیر شدن صورت و پوست معظل بزرگ و ناراحت کننده ای نیست و می توان این ویژگی را جزو یکی از تاثیرات مثبت مدرنیزه بر زندگی جوامع بشری دانست. امروز می خواهیم به بررسی یکی از این تکنولوژی های خاق العاده ای که در شاخه ی پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد بپردازیم. دستگاه پلاژن یکی از دستگاه های جدید مورد استفاده در صنعت پزشکی و شاخه ی پوست و زیبایی است. دستگاه پلاژن امروزه جایگزین عمل های جراحی پوست که هزینه ی بسیار زیادی را برای مراجعه کنندگان به جا می گذارد شده است. از این موضوع غافل نشوید که جراحی پوست نیازمند گذراندن دوره ی نقاهت طولانی مدت است؛ اما با دستگاه پلاژن صورت نیاز به صرف چنین وقت طولانی ای نیست. در این مقاله به بررسی کارایی و اثرگذاری دستگاه پلاژن می پردازیم.

ویژگی های دستگاه پلاژن
ویژگی های دستگاه پلاژن

همیشه وجود چین و چروک، خطوط زیاد و اذیت کننده ی دور چشم، پیشانی و دیگر نقاط صورت، شل شدن پوست صورت و گردن نشانه هایی غیر قابل انکار افزایش سن و ضعیف شدن عضلات صورت و پوست می باشد که تاثیر بسیار زیادی بر روی پوست صورت و زیبایی فرد می گذارد. با پیشرفت علم و تکنولوژی و ظهور دستگاه های جدید و پیشرفته ی پزشکی دیگر نیازی به استفاده از راه های سخت و هزینه بر عمل های جراحی خطرناک و طاقت فرسا نیست. ما در کلینیک پوست و زیبایی ونوس به شما استفاده از دستگاه  پلاژن صورت را توصیه می کنیم. دستگاه پلاژن هم توسط خانوم ها و هم توسط آقایان مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از این دستگاه با پوستی جوان و زیبا روبرو خواهید شد و برای همیشه با چین و چروک های صورت خود خداحافظی خواهید کرد. دستگاه پلاژن صورت راه حلی بسیار مناسب برای رهایی از چین و چروک صورت و زیبا کردن پوست صورت می باشد. با دستگاه پلاژن برای همیشه جوانی را به خود هدیه دهید.

ویژگی های دستگاه پلاژن
ویژگی های دستگاه پلاژن

به چه دلیل چین و چروک بر روی پوست ما ظاهر می شود؟

پوست شما از ابتدا سفت، بدون چین و چروک، خطوط اضافی و متراکم طراحی شده است. اما متاسفانه زندگی بر خلاف روند طبیعی و زیستی پوست صورت شما قدم بر می دارد. افزایش سن، رژیم غذایی نامناسب، الگوی خواب نامنظم، استفاده ی مداوم از محصولات آرایشی بهداشتی نامرغوب، استرس و . . . همگی می توانند دلایل افتادگی پوست صورت و از دست دادم تراکم و زیبایی پوست صورت شما شوند. اشعه ی ماورا بنفش باعث حساس و  تخریب شبکه ی کلاژنی پوست صورت می شود که این ماده یکی از ارکان مهم پوست انسان محسوب می شود. اما برای این مشکل راه حلی وجود دارد.

ویژگی های دستگاه پلاژن
ویژگی های دستگاه پلاژن

کاهش چین و چروک و خطوط لبخند صورت توسط دستگاه پلاژن:

جلسات درمانی دستگاه پلاژن صورت تکنولوژی پیشرفته است که برای کاهش و از بین بردن چین و چروک، خطوط لبخند صورت و جوان سازی پوست بسیار موثر و کاربردی است.

به طور معمول دستگاه های پلاژن دارای پنج نوع تکنولوژی  نوین در خود هست که باعث از بین بردن چین و چروک و بازگرداندن جوانی پوست می شوند. این تکنولوژی ها شامل TriPollar، TriLipo، Hybrid Energy(انرژی هیبریدی)، Voludrm و TriFractional است. گرمایی که توسط این دستگاه تولید می گردد باعث منقبض شدن مجدد کلاژن می شود که بنیان اصلی ساختار پوست محسوب می شود. وجود و انقباض کلاژن باعث استحکام و سفت شدن استخوان می گردد. همزمان سلول های فیبروپلاست ها نیز که وظیفه ی تولید کلاژن و دیگر سلول های ساختاری پوست را دارند، شروع به تولید کلاژن می کنند. این سلول های تازه تولید شده جایگزین سلول های پوستی پیر و آسیب دیده شده می گردد و به پوست ظاهر و ساختاری سفت، جوان و مستحکم تر می بخشد. جلسه ی درمانی پلاژن صورت سریع و بدون درد است که از صفر تا صد تاثیر این دستگاه بسیار سریع بوده و اثرگذاری آن برای رفع جای چین و چروک و خطوط موجود روی صورت بلند مدت می باشد. با هم به بررسی چند نوع چین و چروک و تاثیر دستگاه پلاژن بر روی آن ها می پردازیم.

ویژگی های دستگاه پلاژن
ویژگی های دستگاه پلاژن

چین و چروک دینامیک:

این نوع چین و چروک بر اثر حرکات روزانه و رایج صورت به وجود می آیند. هر دفعه که می خندیم، لبخند می زنیم و یا اخم می کنیم پوست صورت ما چروک شده و جمع می شود. این نوع خطوط را می توان اطراف چشم، بر روی پیشانی و دیگر بخش های صورت ببینیم. از بین بردن این چین و چروک ها بسیار سخت می باشد زیرا حتی بعد از استفاده از پلاژن صورت و دریافت بهترین نتیجه از آن، مجددا به این کارهایی که باعث به وجود آمدن این چین و چروک ها می شود ادامه می دهیم اما با پلاژن صورت و جوان سازی سلول های پوستی به وجود امدن مجدد این چین و چروک ها بسیار طولانی می شود.

ویژگی های دستگاه پلاژن
ویژگی های دستگاه پلاژن

چین و چروک فاین(Fine):

این نوع چین و چروک ها معمولا بر روی پوست های بسیار خشک دیده می شوند. این نوع چین و چروک ها معمولا روی گونه ها ظاهر می شوند و به وسیله ی پلاژن صورت می توان آن ها را به راحتی از بین برد.

چین و چروک اسکین فلد(Skin Fold):

این نوع چین و چروک ها به وسیله ی جمع شدن و باز شدن پوست لب-بینی و به خاطر افتادگی پوستی گونه ها به وجود می آیند(Nasolabial). این نوع چین و چروک ها به خطوط لبخند و یا خنده نیز معروف هستند، این چین و چروک ها از بینی به سمت لب ها پیشروی می کنند و باعث به وجود آمدن نوعی پرانتز بزرگ اطراف دهان ما می شوند. به وسیله ی پلاژن صورت به راحتی می توانید این مشکل را حل کرده و به پوست زیبا و جوان خود برسید.

منابع:

پلاژن

دستگاه پلاژن

مترجم: جواد محمدی


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


تماس با ما

آدرس: نارمک، چهار راه تلفنخانه، ابتدای خیابان ثانی شرقی، پلاک 250

تلفن: 77972553 021 – 88451343 021

ایمیل: info@venouse.com

درباره ما

ما اینجا هستیم تا بهترین و تخصصی ترین خدمات پوست، مو و زیبایی را به شما عزیزان ارائه دهیم…
وقت را غنیمت بشمارید و همین حالا قرار ملاقات رزرو کنید.