لیزر موهای زائد ژنیتال یا اندام تناسلی

تیر 26, 1397 0
لیزر-موهای-زائد-16.jpg

لیزر موهای زائد ژنیتال

توجه مداوم به عدم وجود موهای زائد در ناحیه ی ژنیتال کاری اذیت کننده است. پاکیزه نگه داشتن این نقطه از بدن بسیار سخت است چه با موهای تازه روییده از تیغ زدن کلنجار رفتن و چه با درد و یا هزینه ی سرسام آور واکس زدن باشد. با لیزر موهای زائد ژنیتال دیگر نگران این موضوع نباشید. از سر و کله زدن با روش های موقت و ناخوشایند رفع موهای زائد خداحافظی کنید.

شما می توانید میزان رفع موهای زائد را بر اساس نیاز خود مشخص کنید. ما تمام بخش و تا فقط خط ناحیه ی ژنیتال را ارايه می دهیم. مدت زمان هر جلسه لیزر موهای زائد ژنیتال 10 تا 15 دقیقه است. جلسه های لیزر موهای زائد ژنیتال توسط تکنسین های لیزر معتبر و حرفه ای و با پیشرفته ترین تکنولوژی لیزری صورت می گیرد.

به دلیل اینک فولیکول های مو تا چند قسمت مختلف پوست نفوذ کرده و رشد می کند، جلسات لیزر موهای زائد ژنیتال را هر شش تا هشت هفته یک بار تنظیم می کنیم تا فولیکول های مو که تا هر قسمت پوست رشد کرده اند، از بین روند. برای رفع دایمی موهای زائد در این نقطه، هشت تا دوازده جلسه را به شما پیشنهاد می دهیم.

پوستی تیره دارم، آیا لیزر موهای زائد ژنیتال مثل بقیه برای من اثرگذار خواهد بود؟

بله، به لطف تکنولوژی در مرکز لیزر ما، تقریبا همه می توانند دوره ی لیزر موفقیت آمیزی را سپری کنند. هر نوع مو و هر نوع پوستی توسط لیزر موهای زائد ژنیتال ما صورت می گیرد. برای رسیدن به بهترین نتیجه ی مورد علاقه ی خود، با مشاورین ما مشورت کنید.

چه کسانی لیزر موهای زائد ژنیتال را انجام می دهند؟

در صورت حضور در کلینیک ما متوجه این موضوع می شوید که تمام امکانات،تجهیزات و دوره ها به طور پزشکی مورد بررسی و نظارت قرار می گیرد.تمام تکنسین های ما دارای گواهی هستند یعنی آن ها تمام دوره های فوق حرفه ای کلینیکی را گذرانده و به تخصص رسیده اند. از بهترین و جدید ترین نسل لیزر موهای زائد که رفع موهای زائد را بهتر، کوتاه تر و کامل تر از بین می برد، استفاده می کنیم.

منبع : لینک


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


تماس با ما

آدرس: نارمک، چهار راه تلفنخانه، ابتدای خیابان ثانی شرقی، پلاک 250

تلفن: 77972553 021 – 88451343 021

ایمیل: info@venouse.com

درباره ما

ما اینجا هستیم تا بهترین و تخصصی ترین خدمات پوست، مو و زیبایی را به شما عزیزان ارائه دهیم…
وقت را غنیمت بشمارید و همین حالا قرار ملاقات رزرو کنید.