لیزر موهای زائد پشت لب | لیزر موهای زائد بالای لب

شهریور 6, 1397 0
first_213_19.jpg

در این مقاله قصد داریم تا در مورد لیزر موهای زائد پشت لب اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

لیزر موهای زائد پشت لب

یکی از کاربران پرسیده است که بهترین گزینه برای از بین بردن موهای زائد پشت لب و چانه اش چیست؟!. او درباره روش های الکترولیز و لیزر کنجکاو بود اما نگران هایی در مورد این پروسه و مراحل درمانی خود داشت، او از این موضوع که با تراشیده شدن و شیو شدن موهای زائد بدنش، ممکن است این موها به شدت ضخیم شوند نگران بود.

لیزر موهای زائد پشت لب
لیزر موهای زائد پشت لب

اندازه مو برای لیزر موهای زائد باید تقریبا یک روز پس از شیو کردن قبل از لیزر شما باشد که اشعه و پالس های لیزر قادر به شناسایی رنگدانه های مویی باشند.

لیزر و الکترولیز تنها گزینه هایی هستند که برای حذف موهای زائد به طور دائمی در چانه و پشت لب یا بهتر است بگوییم بالای لب استفاده می شوند، اما جوانب مثبت و منفی برای هر دو وجود دارد. البته باید به این موضوع نیز توجه داشته باشید که در این روش نکات مثبت و منفی بسیاری وجود دارد. در ادامه با ما همراه باشید تا تمامی این نکات را با هم برشمریم.

لیزر موهای زائد پشت لب
لیزر موهای زائد پشت لب

لیزر موهای زائد و لیزر موهای زائد بالای لب

لیزر موهای زائد برای پوست های روشن با موهای زائد تیره بسیار موثر هستند. چرا که لیزر ملانین موجود در پوست و مو را هدف میگیرد و آن را نابود میسازد بعضی از لیزر های موجود در بازار موفق به حذف موهای زائد بلوند و رنگ روشن شده اند. البته باید متذکر شویم که آن ها را به طور کامل از بین نمی برند. اگر پوست تیره دارید، مراقب باشید، زیرا لیزر ملانین را در پوست شما هدف قرار می دهد که می تواند مشکلات رنگدانه ای و یا سوختگی در پوستتان ایجاد کند.

لیزر موهای زائد پشت لب
لیزر موهای زائد پشت لب

لیزر موهای زائد در مقابل استفاده از موچین و شیو کردن موها دردناکتر است ولی به جرات میتوان گفت که از وکس کردن دردناکتر نیست. البته به یاد داشته باشید که این سوال برای تمامی افراد پیش می آید که آیا لیزر موهای زائد بر عمل میکند و آیا باعث از بین رفتن موهای زائد بدن شما میشود یا خیر؟! درد ناشی از لیزر موهای زائد را این چنین می توان بیان نمود که نور پالس لیزر می تواند مانند ضربه یک نوار لاستیکی به پوست شما است. توصیه می کنیم یک ساعت قبل از لیزر موهای زائد از Advil  استفاده کنید.

برای لیزر موهای زائد پشت لب یا بهتر است بگوییم لیزر موهای زائد لب چقدر زمان یا بهتر است بگوییم چند جلسه لیزر لازم است،  و چقدر پول لازم است ؟

خبر خوب برای شما این است که لیزر موهای زائد پشت لب در مقایسه با لیزر موهای زائد پا و لیزر موهای زائد بیکینی و یا اندام تناسلی بسیار سریعتر انجام می شود.

لیزر موهای زائد پشت لب
لیزر موهای زائد پشت لب

هر جلسه حدود 10 دقیقه طول خواهد کشید. شما به 5-6 دوره لیزر موهای زائد یا تعداد جلسات درمانی لیزر موهای زائد که چهار هفته بین هر جلسه فاصله دارد نیاز دارید. خبر بد این است که لیزر موهای زائد برای تمام افراد مناسب نیست. بسته به جایی که شما زندگی می کنید، هر جلسه لیزر موهای زائد می تواند هزینه 150 تا 200 دلار را در بربگیرد.

هنگامی که لیزر موهای زائد پشت لب یا هر نقطه دیگر از بدنتان را دریافت می کنید، ممکن است موهای بدنتان طی مدت 10 تا 14 روز رشد کرده و پس از طی این مدت زمان به کلی بریزند و محو شوند. ( که البته در مواقعی نیاز است تا آن را کمی با دست بیرون بکشیم و غیره …)

زمانیکه موهای زائد را می تراشیم و شیو میکنیم در واقع سطح مقطع مو را تراشیده ایم و در نتیجه در اثر رشد مجدد موها بسیار تیره تر و پهن تر رشد می کنند. در صورتیکه در گذشته به دلیل شرایط محیطی که بر موها اثر داشته مو کمی نرم تر و بلوند تر و باریکتر بوده، اما حال با رشد جدید مو و شیو نمودن قسمت باریک مو، مو به شدت پهن تر به نظر میرسد.

لیزر موهای زائد پشت لب
لیزر موهای زائد پشت لب

آیا لیزر موهای زائد پشت لب و سایر مناطق بدن تضمین شده است و موهای زائد را برای همیشه از بین می برد؟

لیزر موهای زائد تا 80 درصد موجب از بین رفتن موهای زائد شما می شود ولی این موضوع متاسفانه صد در صد عمل نمی کند و می توان اینگونه گفت که 20 درصد باقیمانده موها به شدت ظریف و باریک می شوند. تاثیر لیزر موهای زائد به بدن هر شخص مرتبط است. به این معنا که بدن هر شخص به لیزر به نوبه خود عکس العمل نشان می دهد. بعضی از افراد در مقابل لیزر موهای زائد بسیار تاثیر می پذیرند و برخی دیگر از طریق الکترولیز تاثیر میگیرند.

لیزر موهای زائد پشت لب
لیزر موهای زائد پشت لب

بسیار مراقب باشید که چه مکانی را برای لیزر موهای زائد بدن خوب انتخاب کردید و گول مکان و یا تبلیغات آنها رانخورید. به مکان ها یی بروید که دارای بهداشت قوی و افراد متخصص در این زمینه هستند.

برای اطلاع از هزینه لیزر موهای زائد پشت لب کلیک کنید.

برای اطلاع از عوارض لیزر بیکینی کلیک کنید.

برای اطلاع از قیمت لیزر درمانی در مرکز لیزر ونوس شرق کلیک کنید.

لیزر موهای زائد پشت لب
لیزر موهای زائد پشت لب

الکترولیز موهای زائد

در روش الکترولیز موهای زائد باید به این نکته توجه داشته باشید که این روش برای افراد با پوست های تیره و موهای روشن بسیار مناسب است درست برخلاف لیزر موهای زائد بدن.

الکترولیز چگونه کار می کند؟ الکترولیز چگونه عمل می کند؟

در این روش که مدت زمان زیادی نیاز دارد بر خلاف لیزر موهای زائد که به سرعت انجام می شود، با استفاده از یک سوزن بسیار ظریف و بهداشتی که جریان ضعیف برق را از خود عبور می دهد، با وارد شدن به هر فولیکول مو آن را از بین میبرند.

به این دلیل که این پروسه بسیار زمان بر است، تنها از الکترولیز برای مناطق کوچک و خاصی از بدن مثل بالای لب، چانه و یا ابرو ها استفاده می شود.

لیزر موهای زائد پشت لب
لیزر موهای زائد پشت لب

درد الکترولیز

درد ناشی از الکترولیز به مراتب بیشتر از لیزر موهای زائد بدن است. به همین دلیل کمتر افراد به سمت این روش میروند.

لیزر موهای زائد پشت لب
لیزر موهای زائد پشت لب

آیا در روش الکترولیز موهای زائد بدن از بین می روند و یا الکترولیز تضمین شده است؟

بر خلاف لیزر موهای زائد که بر بدن هر شخص به طور متفاوتی عمل می کند، الکترولیز بر روی هر فولیکول مو که اثر بگذارد آن را به سرعت نابود می کند.

منبع : لیزر موهای زائد بالای لب


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


تماس با ما

آدرس: نارمک، چهار راه تلفنخانه، ابتدای خیابان ثانی شرقی، پلاک 250

تلفن: 77972553 021 – 88451343 021

ایمیل: info@venouse.com

درباره ما

ما اینجا هستیم تا بهترین و تخصصی ترین خدمات پوست، مو و زیبایی را به شما عزیزان ارائه دهیم…
وقت را غنیمت بشمارید و همین حالا قرار ملاقات رزرو کنید.