لیزر موهای زائد سینه و لیزر موهای زائد شکم

تیر 24, 1397 0
ipl-hair-removal-men-astute-aesthetics-1024x683-820x330.jpg

لیزر موهای زائد سینه

آیا از اصلاح کردن پشت خود با تیغ و از موهای بدن خود خسته شده اید؟

امروزه مشکل آقایانی که از اصلاح کردن موهای زاید پشت خود خسته شده اند، برای آن راه حل مطلوبی در نظر گرفته شده است. راه حل مورد نظر، لیزر موهای زائد سینه ، بدن ، شکم است. لیزر موهای زاید بهترین راه برای رهایی از موهای زاید پشت می باشد. به راحتی پیراهن خود را در بیاورید و تمام تیغ های اصلاح را دور بیندازید و تمام قرار های واکس بدن خود را لغو کنید. متخصصین پوستی هنگامی که هدف از بین بردن موهای زاید بدن است، تنظیمات لیزر را بر اساس بخش های بزرگتر بدن تغییر می دهند. این تغییرات ما را ازدیگر مراکز پوستی دیگر که فقط بر بخش های کوچک بدن تمرکز دارند، متمایز می دهد. در کل لیزر موهای پشت بدن در نهایت یک ساعت طول می کشد.

لیزر موهای زائد سینه

بسیاری از مردان ترجیح می دهند سینه های بدون مویی داشته باشند درحالی که بعضی از مردان خواهان نازک تر کردن موهای سینه ی خود هستند. هر طور که خواسته ی شماست. در حدود سی دقیقه به آن چیزی که می خواهید میرسید. برای زنان نیز رایج است که مقداری مو بر روی این ناحیه داشه باشند. برای این بخش و رفع موهای زاید سینه توسط متخصصین پوست به سادگی و با سرعت انجام می شود.

لیزر موهای زائد شکم
لیزر موهای زائد شکم

لیزر موهای زائد شکم

بسیاری از مردان و زنان مو در ناحیه شکم خود دارند.لیزر مخصوص بخش شکمی بدن ساده ترین و سریع ترین راه برای این مشکل کوچک است. از بین بردن موهای زاید شکم ساده و سریع است. هنگامی که لیزر خود را تمام کردید دیگر نیاز به نگرانی درمورد موهای زاید شکم خود نباشید. به جای آن با شکمی بی مو و زیبا روبرو می شوید.

معمولا خانم هاقسمتی از شکم خود مو دارند که به حالت خطی عمودی است و از زیر ناف تا قسمت بکینی ادامه دارد. اکثر اوقات این بخش جز بکینی حساب می شود و پاکسازی می شود.

منبع: لینک


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


تماس با ما

آدرس: نارمک، چهار راه تلفنخانه، ابتدای خیابان ثانی شرقی، پلاک 250

تلفن: 77972553 021 – 88451343 021

ایمیل: info@venouse.com

درباره ما

ما اینجا هستیم تا بهترین و تخصصی ترین خدمات پوست، مو و زیبایی را به شما عزیزان ارائه دهیم…
وقت را غنیمت بشمارید و همین حالا قرار ملاقات رزرو کنید.