عمل بینی

تیر 5, 1397 0
amale-bini2.jpg

یکی از رایج ترین عمل هایی که در حال حاضر در بیمارستان ها و مراکز درمانی و زیبایی انجام می شود عمل بینی است. دلیل زیاد انجام شدن عمل بینی مشکلات متعددی است که با این عمل رفع شده و درمان می شود. عمل بینی فقط به خاطر زیبایی انجام نمی شود . عمل بینی به  دلایل مختلفی انجام می شود . دلایلی مانند :

1.بزرگ کردن بینی

2.کوچک کردن بینی

3.برداشتن قوز بینی

4.عمل بینی گوشتی

5.جراحی انحراف بینی

6.عمل بینی استخوانی

7.پلیپ بینی

8.کوچک کردن سوراخ های بینی

9.تغییر زاویه بینی نسبت به لب بالا

ولی رایج ترین عمل بینی عمل زیبایی بینی است که تعداد  این عمل و تعداد متقاضیان عمل  زیبایی بینی  از موارد دیگر بسیار بیشتر است. عمل بینی یا دقیق تر بگوییم جراحی زیبایی بینی می تواند بسیار تهاجمی و خشن باشد و یا اینکه بسیار ساده و سرپایی باشد. سختی و یا راحتی عمل بینی کاملا بستگی به نوع عمل و دلیل انجام گرفتن عمل دارد . و دیگر دلیل مهم نوع بینی است که گوشتی ، غضروفی ، و یا استخوانی باشد.

بعضی از عمل های بینی امکان این را دارد که حتی  بدون بیهوشی و با بیحسی موضعی انجام شود ولی به دلیل وجود صدا هایی که هنگام تراشیدن استخوان به گوش بیمار می رسد و باعث ترس و استرس شدید در بیمار می شود بیشتر پزشکان ترجیح می دهند که حتی عمل های بینی مختصر را نیز با بیهوشی کامل انجام دهند.

عمل بینی

عمل هایی  که فقط برای زیبایی بینی  انجام می شوند برای شروع  برشی از داخل بینی خورده و عمل از داخل بینی صورت می گیرد و بعد از پایان عمل ان را بخیه زده و می بندند .  انجام عمل بینی از داخل و یا ایجاد برش از داخل بینی فقط به این دلیل است که بعد از عمل هیچ جای بخیه و جای برشی بر روی بینی بیمار و صورت وی باقی نماند و بینی او ظاهری کاملا طبیعی داشته باشد.

البته در مواردی از عمل های زیبایی بینی امکان دارد  بینی فرد به صورتی باشد که نشود فقط از داخل عمل را انجام داد و یا مشکل بینی بیمار به طوری باشد که حتما بینی باید از بیرون باز شود . در این موارد مقداری پوست از قسمتی از بدن خود بیمار برداشته شده و بر روی بافت بینی گذاشته و بخیه می شود . در این روش  اگر پزشک جای مناسبی را برای بخیه زدن انتخاب کرده باشد و بخیه های زده شده به مقدار کافی ریز باشد هیچ جای بخیه ای بر روی بینی و یا صورت بیمار باقی نمی ماند.


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


تماس با ما

آدرس: نارمک، چهار راه تلفنخانه، ابتدای خیابان ثانی شرقی، پلاک 250

تلفن: 77972553 021 – 88451343 021

ایمیل: info@venouse.com

درباره ما

ما اینجا هستیم تا بهترین و تخصصی ترین خدمات پوست، مو و زیبایی را به شما عزیزان ارائه دهیم…
وقت را غنیمت بشمارید و همین حالا قرار ملاقات رزرو کنید.