دستگاه پلاژن صورت

مرداد 17, 1397 0
neorevive-1finelines-768x303.jpg

دستگاه پلاژن صورت

این مقاله به بررسی یکی از بهترین دستگاه های موجود در کلینیک های پوست و زیبایی می پردازد. دستگاه پلاژن یکی از برترین و رایج ترین دستگاه هایی است که متخصصان پوست و امراض پوستی به مراجعه کنندگانی که از افتادگی چوست، چین و چروک و پیر شدن پوست خود ناراضی هستند، توصیه می کنند. بررسی این دستگاه و اثرگذاری آن بر روی چند نقطه از بدن از موارد مهم و مورد بررسی این مقاله است.

دستگاه پلاژن صورت
دستگاه پلاژن صورت

مبارزه با پیر شدن و افزایش سن:

وجود خطوط بر روی صورت، چین و چروک های فراوان در ناحیه ی زیر پشم، خط لبخند صورت، خطوط دور لب، فقدان استحکام و سفتی پوست، شل شدن پوست گردن و زیر گردن و دیگر موار همگی نشانه های دلهره آور افزایش سن در یک فرد محسوب می شوند. اگر فکر میکنید تنها راه رهایی از این چین و چروک ها و رسیدن به پوستی زیباتر و جوان تر تنها راه دردناک و هزینه بر جراحی است، شما تنها فردی نیستید که به این شکل فکر می کند. اما هم چنان راه حلی بهتر و سریع تر نیز برای رهایی از این مشکل وجود دارد. ما به شما راه حلی سریع تر، اثرگذار تر و بدون بازگشت یعنی استفاده از دستگاه پلاژن را توصیه می کنیم. جلسات درمان دستگاه پلاژن در سرتاسر جهان توسط خانوم ها و آقایان انجام می شود. از شر خطوط چشم رها شوید، ظاهر دردناک چین و چروک های عمیق موجود در پوست را از بین ببرید، دیگر خبری از پف های چربی اطراف چشم نیست و به وسیله ی دستگاه پلاژن به پوستی سفت و جوان روبرو خواهید شد. به وسیله ی دستگاه پلاژن پوست صورت و گردن شما جوان تر از همیشه خواهد شد و دیگر نیازی به عمل جراحی ندارید. دستگاه پلاژن صورت راه حلی بسیار مناسب برای رهایی از چین و چروک صورت و زیبا کردن پوست صورت می باشد. با دستگاه پلاژن صورت زمان را به عقب برگردانید.

دستگاه پلاژن صورت

در اثر کهولت و افزایش سن و به دلیل نبود فیبر های کلاژن و کاهش فعالیت های فیبروبلاست ها بر روی صورت خطوط و یا چین و چروک های بسیاری به وجود می آید که از زیبایی پوست صورت فرد می کاهد. دستگاه پلاژن صورت با فشردن و سفت کردن سریع فیبرهای کلاژن و با استحکام بخشیدن به پوست شل نقطه ی موردنظر می شود و از افتادگی پوست صورت جلوگیری می کند. به علاوه ی موارد ذکر شده، هر نوع کیسه ی چربی ای که به دلیل کهولت سن اطراف چشم و یا گردن فرد به وجود آمده باشد، توسط پلاژن صورت رفع شده و با شبیه سازی متابولیسم چربی در این نواحی از شل شدن، افتادگی و چین و چروک پوست جلوگیری می کند. نتیجه ی استفاده از پلاژن صورت را حتی بعد از اولین جلسه ی درمان نیز قابل رویت می باشد. نتایج حاصل از پلاژن صورت بعد از هر جلسه بهتر خواهد شد. نتایج حاصل از دستگاه پلاژن صورت بسیار بلند مدت خواهد بود زیرا فیبروبلاست هایی که توسط دستگاه پلاژن صورت تحریک شده بودند قادر خواهند بود تا همچنان کلاژن جدید تولید کنند. بعد از اتمام جلسات پلاژن صورت، با پوستی نرم تر، سفت تر و درکل جوان تر روبرو خواهید شد. اصولا دستگاه پلاژن مخلوطی از تشعشعات رنگی رادیویی و فعال کننده ی دینامیکی عضلات تشکیل شده است. به وسیله ی این موارد موجود در دستگاه پلاژن متخصصان پوست و امراض پوستی قادر خواهند بود تا پوست صورت را سفت کرده و به آن شکل دهند. به وسیله ی این دستگاه می توان به فیبر های کلاژن موجود در صورت حرارت داده و عضلات صورت را تقویت کرد، میزان جریان خون را بهبود داده و پوست صورت را بهتر تغذیه نمود.

به وسیله این دستگاه در کلینیک پوست و زیبایی ما، دوباره جوانی را تجربه کنید و این حس را به راحتی می توانید در پوست خود مشاهده کنید.

دستگاه پلاژن صورت

مهم ترین ویژگی های دستگاه پلاژن صورت:

  • جوان سازی فوق العاده:

سفت سازی پوست صورت یکی از ابتدایی ترین و مهم ترین روش جلوگیری از پیر شدن در پوست می باشد. در لایه های غشاهای زیر پوست فقدان اسید هیالورونیک با افزایش سنین بیش تر می شود. این اسید وظیفه ی جوان سازی پوست صورت را بر عهده دارد. فقدان چنین عنصری باعث شل شدن پوست می شود. دستگاه پلاژن صورت نیز می تواند به روش انرژی ولودرم هیبریدی یک تزریق بسیار سریع و ریز توسط طول موج های رادیویی در پوست ایجاد کند. در این روش تزریقی هیچ گونه دردی وجود ندارد و به وسیله ی سوزن های بسیار ریز و توسط طول موج رادیویی صورت می گیرد. علاوه بر موارد ذکر شده و به لطف این تکنولوژی انتشار انرژی ولتاژ موجب افزایش ph پوست می شود که باعث افزایش فرایند طبیعی تولید اسید هیالورونیک می شود. افزایش اسید هیالورونیک باعث  بهبودی کیفیت و ساختار پوست صورت شده و به وسیله ی آن چین و چروک های موجود در صورت پر می شود و پوست صورت دیگر شل نخواهد بود.

دستگاه پلاژن صورت
دستگاه پلاژن صورت
  • اثرگذاری بسیار سریع:

به وسیله ی گرم کردن پوست صورت توسط طول موج های رادیویی و کوتاه کردن فیبر های کلاژنی پوست صورت سفت تر و خوش فرم تر از قبل خواهد شد. اثرگذاری دستگاه پلاژن صورت بسیار سریع است و  در جلسه ی اول نیز فرد مراجعه کننده تغییر را حس خواهد کرد.

دستگاه پلاژن صورت

دستگاه پلاژن صورت چگونه بر جوان سازی پوست اثر خواهد گذاشت؟

اولین و ابتدایی ترین روش برای پاکسازی و جوان سازی پوست، آماده بودن مراجعه کننده برای این جلسه ی درمانی است. قرار گرفتن مراجعه کننده در شرایط و محل مناسب برای درمان قدم بعدی برای دستگاه پلاژن می باشد. قدم بعدی که یکی از مهم ترین موارد لازم برای پاکسازی و تقویت پوست توسط دستگاه پلاژن صورت است، آماده سازی پوست برای درمان است. پاکسازی صورت از آرایش، تمیز و خشک کردن آن از اقدامات مهم آماده سازی پوست محسوب می شوند. برگه ی استریل که برای هر شخص جداگانه استفاده می شود نیز بر روی صورت مراجعه کننده قرار می گیرد و سپس جلسه ی درمانی پلاژن پوست صورت اجرا می شود. بعد از عمل جلسه ی درمانی استفاده از کرم ضد آفتاب SPF+50 مورد نیاز است. علایم بسیار خفیفی از جای تزریق مثل سرخی پوست بر روی صورت باقی می ماند که بعد از دو تا سه روز بعد از عمل با دستگاه پلاژن صورت از بین خواهد رفت.

منابع:

پلاژن

مترجم و محقق : جواد محممدی


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


تماس با ما

آدرس: نارمک، چهار راه تلفنخانه، ابتدای خیابان ثانی شرقی، پلاک 250

تلفن: 77972553 021 – 88451343 021

ایمیل: info@venouse.com

درباره ما

ما اینجا هستیم تا بهترین و تخصصی ترین خدمات پوست، مو و زیبایی را به شما عزیزان ارائه دهیم…
وقت را غنیمت بشمارید و همین حالا قرار ملاقات رزرو کنید.