s-site-1200x508.jpg

دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم

قدرت سه طول موج

به عنوان  راه حلی برای دسترسی به نتیجه ای مطلوب، سوپرانو آیس پلاتینیوم ویژگی های سه طول موج را در خود جمع کرده و نتایجی بسیار مطلوب نسبت به دستگاه هایی با یک طول موج را به ارمغان می آورد.

دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم و انواع دستگاه ­های لیزر موهای زائد

با بیش از ده سال موفقیت در به دست آوردن جوایز متعدد در این زمینه، کمپانی آلما لیزر(َAlma Laser) مفتخر است دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم را به همراه تکنولوژی سه خوشه ای دیودی ارایه دهد. نسخه ی پلاتینی این دستگاه سه طول موج را در داخل یک دسته ی جدید و به  روز که به وسیله ی آن همزمان سطح های مختلف از بافت و همچنین ساختار های فیزیکی و آناتومی فولیکول های مو را هدف قرار می دهد. با مخلوط کردن میزان جذب و نفوذ این سه طول موج متفاوت به همراه زمان پوشش درمانی و کم شدن مدت نگه داری دیود لیزر بر روی پوست، دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم مطمین ترین و تاثیرگذارترین روش رفع موهای زائد محسوب می شود.

دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم

  • اختلاط سه دسته موج با یک دیگر که طیف بهینه ی درمان را پوشش می دهد.
  • بدون درد
  • قابل اطمینان از لحاظ امنیت جانی و سلامتی فرد
  • قابل استفاده برای انواع پوست ها، حتی پوست های برنزه شده.

این ها موارد و ویژگی هایی است که این دستگاه را نسبت به سایر دستگاه های موجود متمایز کرده است.

در بسیاری از کلینیک های پوست، مو و زیبایی دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم حرف اول را می زند و نسبت به سایر دستگاه های قدیمی طرفدار و محبوبیت بیش تری دارد و جدیدترین تکنولوژی در حیطه ی لیزر موهای زاید می باشد.

در گذشته به مراجعه کنندگانی که قصد لیزر موهای زاید خود را داشتند دستگاه لیزرNd Yag پیشنهاد می شد که دستگاه خوبی نیز می باشد اما امروزه با پیشرفت علم جای این دستگاه توسط دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم پر شده است.

ونوس شرق
ونوس شرق

دستگاه Nd Yag:

این نوع لیزر یکی از رایج ترین مدل های لیزر موهای زائد می باشد که برای افراد با موهای تیره مورد استفاده قرار می گیرد.

اگر چه بسیاری از افرادی که به وسیله ی این دستگاه لیزر می کردند، موهای تیره و ضخیمی داشتند اما با وجود استفاده از ژل های خنک کننده و بی حس کنند همچنان درد را حس می کردند و جلسات درمانی برای مراجعه کنندگان سخت و طاقت فرسا می شد. درصورتی که عمل لیزر با دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم نسبت به دستگاه  Nd Yag دردی ندارد. بسیاری از مراجعه کنندگان هنگامی که از دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم برای لیزر موهای زائد بدن خود مثل پاها و یا بازوهای خود استفاده می کنند، مشکل خاصی را حس نمی کنند. به هیچ عنوان دردی حس نمی شود، تنها مقداری حس گرمای ناچیز در انتهای هر چرخش دستگاه بر روی بدن به وجود می آید. ترکیب سه طول موج در دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم این اطمینان را به فرد می دهد که تمام نوع موهای زائد در بدن فرد به طور مساوی از حالت معمولی تا ضخیم آن توسط دستگاه از بین می رود که کارایی دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم بر روی نقاط حساس بدن مثل اندام ژنیتال و زیر بغل بسیار مناسب است.

دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم

فرایند کار:

یکی از بزرگترین تفاوت کار با دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم در کلینیک های زیبایی با دیگر دستگاه ها درمورد زمان اصلاح محل مربوطه است. به عنوان مثال در کلینیک های مختلف و دیگر دستگاه ها متخصصین قبل از عمل لیزر از شما می خواهند بخش مربوطه را با تیغ اصلاح کنید درصورتی که برای کار و لیزر با دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم از شما می خواهند روز قبل از عمل لیزر بخش مربوطه را اصلاح کنید تا پوست زمان کافی برای بازیابی و جلوگیری از مشکلاتی مثل سوزش یا سایر موارد را داشته باشد.

محلی که قرار است توسط دستگاه لیزر شود از مو تمیز شده و سپس آن بخش توسط مدادی سفید علامت گذاری می شود. در قسمت های بزرگ بدن مثل دست ها و پاها اندازه گیری ها انجام می شود و اعداد با توجه به اندازه ی ناحیه ی مورد نظر و میزان رشد مو در آن بخش مشخص می شود. پزشک و متخصص پوست مورد نظر تنظیم دستگاه لیزر را به منظور رسیدن به بهترین نتیجه را آگاه است.

دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم

بعد از اندازه گیری، ژل مخصوص برای لیزر بر روی نقطه مورد نظر زده می شود. این نوع ژل ها برای حس خنکی بر روی ناحیه مورد نظر را به فرد القا می کند و باعث راحت تر حرکت کردن سر دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم بر روی پوست می شود درحالی که لیزر بر روی فولیکول های تابش دارد. این ژل به سرعت بخشیدن فرایند لیزر کمک می کند و درحالی که گرمای لیزر به پوست برخورد می کند، حس خنکی ای را به آن منطقه القا می کند که مراجعه کننده درد و یا سوزشی را حس نمی کند. در صورت تابش اشعه ی لیزر موهای زائد بر پوست، احساس گرمای بسیار ناچیزی را حس می کنید که اصلا آزار دهنده نیست. در قسمت پشتی پاها میزان تنظیم دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم را افزایش می دهند اما همچنان گرما احساس نمی شود. این گرما مثل قرار دادن کمپرس آب گرم بر روی نقطه ی مورد نظر است؛ چیزی جز این نیست. همانطور که در بطن مقاله اشاره شد، دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم مناسب ترین و اثرگذار ترین روش برای رفع موهای زائد بدن برای آقایان و خانوم ها می باشد.متخصصین و کلینیک هایی که سوپرانو آیس پلاتینیوم را دارند، بهترین پکیج به همراه مشاوره ی رایگان را به مراجعه کنندگان بر اساس نیاز و محلی که قصد لیزر کردن را دارند، ارایه می دهند.

دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم

خلاص شدن از شر موهای زائد بدن باعث به وجود آوردن حس آرامش درونی و احساسی در فرد شود به خصوص اگر این موهای زائد در بخش هایی از بدن باشند که بسیار در معرض دید باشند که میتوان صورت و گردن را مثال زد. رسیدن به این حس و آرامش درونی در بهترین و مدرن ترین کلینیک های پوست و زیبایی، حرفه ای ترین و بهترین متخصصین و توسط به روزترین نسل دستگاه های لیزر موهای زائد یعنی دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم انجام می شود. برای رهایی از این معضل هرچه سریع تر اقدام کنید.

منبع: لینک

مترجم و محقق : جواد محمدی


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


تماس با ما

آدرس: نارمک، چهار راه تلفنخانه، ابتدای خیابان ثانی شرقی، پلاک 250

تلفن: 77972553 021 – 88451343 021

ایمیل: info@venouse.com

درباره ما

ما اینجا هستیم تا بهترین و تخصصی ترین خدمات پوست، مو و زیبایی را به شما عزیزان ارائه دهیم…
وقت را غنیمت بشمارید و همین حالا قرار ملاقات رزرو کنید.