ازبین بردن تتو

تیر 6, 1397 0
83b03b5d113a699aea6ba14a518ec719.jpg

ازبین بردن تتو :

برای درک درست از تتو یا تاتو یا همان خال کوبی و شناخت راه درست و بهداشتی پاک کردن و حذف کردن ان از روی بدنمان باید در ابتدا خود تتو را بشناسیم و درکی درست در مورد ان داشته باشیم.

در واقع  به قرار گرفتن مواد رنگی که منشا خارجی دارد در زیر پوست را تتو یا تاتو می گویند که با قرار دادن این رنگ ها طرحی دل خواه در زیر پوست ایجاد می شود که از روی پوست قابل رویت بوده و به راحتی دیده میشود .

چرا تتو (تاتو) میکنیم ؟

دلایل  انجام دادن تتو بر روی بدن  میتواند بسیار مختلف باشد . عده ای به دلایل مذهبی . عده ای به دلایل قومی و قبیله ای . و عده ای فقط برای زیبایی تتو را بر روی بدن خود انجام می دهند . و یا ممکن است افرادی به دلیل کاملا خواص و عقیده ی فردی طرحی را بر روی بدن خود تتو یا تاتو کنند .

در گذشته فقط باید قبل از هر کاری و تصمیمی در مورد انجام تتو بر روی بدن خود خوب فکر می کردند و کاملا از روی منتق و شعور تصمیم می گرفتند. زیرا تتو علامت یا جمله یا حتی طرحی نبود که بعد از انجام و طراحی به اسانی پاک شود .

به همین دلیل افراد قبل از انجام تتو کلی فکر میکردند و حتی بعضی از افراد از انجام ان منصرف می شدند. اما امروزه علم پزشکی با پیشرفتی که کرده است امکان پاک کردن تتو و خال کوبی را به راحتی هرچه تمام تر فراهم کرده است . به طوری که هر گاه فرد از طرح تتوی خود خسته شود میتواند به راحتی ان را پاک کند به صورتی که هیچ ردی از ان بر روی بدن وی باقی نماند .

برای از بین بردن تتو در زمان های قدیم از روش هایی استفاده می شد که بسیار درد ناک و غیر بهداشتی بودند. اما امروزه علم پزشکی روش های نوین و جدیدی را برای پاک کردن تتو ارائه داده است . روش هایی که با اصول و استاندارد های بهداشتی روز طراحی و ابداع شده است .

ازبین بردن تتو
ازبین بردن تتو

امروزه پزشکان و کیلینیک ها برای از بین بردن تتو از راه های زیادی استفاده می کنند . مانند :

روش های ارزان تر مثل : جراحی ، کوتر کردن ، منجمد کردن ، تراشیدن پوست و لایه برداری که این روش ها نتیجه ی مطلوب صد در صدی نداشته و معمولا  بعد از انجام جای زخم و اسکار بجا می گذارند . اما روش دیگری برای از بین بردن تتو وجود دارد که نتیجه صد در صد رزایت بخشی به همراه داشته و هیچ اثری از تتو بر روی بدن بجا نمی گذارد این روش از بین بردن تتو با استفاده از لیزر است که امروزه به خواطر دلایلی مثل سرعت بالا . بدون درد و خون ریزی بودن این روش و نتیجه ی بسیار خوبی که دارد از طرفتاران زیادی برخوردار شده است .

البته لازم به ذکر است که برای ازبین بردن تتو با استفاده از لیزر قبل از انجام هر کاری باید  حتما با پذشک مربوطه صحبت کرد و پزشک مجوز استفاده از لیزر را به شما بدهد . زیرا بعضی از تتو ها و خالکوبی ها نتنها با لیزر از بین نمیروند بلکه تشدید هم می شوند مانند تتو های قرمز رنگ .

همیشه به یاد داشته باشید چه در هنگام زدن تتو و چه در موقع از بین بردن تتو از روی بدن خود همیشه به مراکز مجاز و کاملا بهداشتی مراجعه کنید . به دلیل اینکه تتو و خالکوبی به طور مستقیم با پوست و خون فرد در تماس است و سوزن دستگاه ممکن است هزاران بار به داخل پوست رفته و بیرون اید به همین دلیل  احتمال انتقال بیماری و حتی ایجاد عفونت های شدید در بدن بسیار بالا است .


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


تماس با ما

آدرس: نارمک، چهار راه تلفنخانه، ابتدای خیابان ثانی شرقی، پلاک 250

تلفن: 77972553 021 – 88451343 021

ایمیل: info@venouse.com

درباره ما

ما اینجا هستیم تا بهترین و تخصصی ترین خدمات پوست، مو و زیبایی را به شما عزیزان ارائه دهیم…
وقت را غنیمت بشمارید و همین حالا قرار ملاقات رزرو کنید.